Nasza kadra

Kierując się dobrem dzieci, ze szczególną uwagą wybieramy personel naszego przedszkola. Empatia, życzliwość, poświęcenie oraz szczególny dar w przekazywaniu wiedzy dzieciom charakteryzuje  kadrę Małego Olimpijczyka. Oddając dziecko do naszego przedszkola, mogą być Państwo pewni, że otoczymy je właściwą opieką i bezpieczeństwem.

Wujek Kuba

Właściciel

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Pracowałem z dziećmi i młodzieżą jako instruktor windsurfingu i narciarstwa. Dlatego też jako założyciel przedszkola sportowego staram się naszych  wychowanków  zarazić sportową pasją, aby pozostał w nich nawyk „ruchu dla zdrowia”. Stąd w programie zajęć przedszkolnych mamy regularne wyjścia na lodowisko czy do parku linowego, zajęcia mini tenisa i funny judo, wycieczki rowerowe i udział w Igrzyskach Przedszkolaków.

Ciocia Ewa

Pani Dyrektor

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, a swe zawodowe pasje już od 1987 roku realizuję w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Ukończyłam podyplomowe studia pedagogiczne, międzynarodowe warsztaty IB w Warszawie i Monachium, kilkanaście kursów doszkalających. Współtworzyłam 3 różne placówki przedszkolne w tym Przedszkole Międzynarodowe na Mokotowie. Od 2010 jako dyrektor i nauczyciel najstarszej grupy, prowadzę przedszkole “Mały Olimpijczyk”.

Ciocia Ania

Nauczycielka

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. M. Orłowicza w Warszawie. W 2015r. zakończyłam studia podyplomowe na kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od grudnia 2011r. jestem związana z przedszkolem Mały Olimpijczyk. Praca z dziećmi to duże wyzwanie, ale przede wszystkim mnóstwo satysfakcji. Dziecięca ciekawość i chęć do pracy motywuje do kreatywnego działania i podejmowania nowych wyzwań.

Ciocia Basia

Nauczycielka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Studia ukończyłam zdobywając tytuł trenera lekkiej atletyki, instruktora pływania, fitnessu oraz gimnastyki sportowej. Pracę w przedszkolu rozpoczęłam w roku szkolnym 2010/2011. W trakcie pracy uzupełniłam swe wykształcenie o studia w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z elementami terapii pedagogicznej. Współpraca z dziećmi sprawia mi wiele radości, zwłaszcza kiedy widzę uśmiech na ich buziach. Poprzez sportową aktywność wspieram dzieci w ich harmonijnym i wszechstronnym rozwoju.

Ciocia Dominika

Nauczycielka

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami edukacji włączającej. Swoją przygodę z dziećmi zaczęłam jeszcze w trakcie studiów jako wychowawca kolonijny, odbyłam praktyki zawodowe w placówkach przedszkolnych, szkolnych, rewalidacyjnych i specjalnych. Realizowałam się również jako opiekunka dziecięca – w tym czasie towarzyszyłam w codziennym życiu maluszkom od 6 miesiąca do 4 roku życia. W pracy z dziećmi najbardziej cenię ich chęć do wspólnego odkrywania i poznawania tego co nowe i nieznane. To sprawia, że każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Z przedszkolem Mały Olimpijczyk jestem związana od 2016 roku.

Ciocia Iza

Nauczycielka

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych SGGW w Warszawie na kierunku pedagogika. Ukończyłam studia pierwszego stopnia o specjalności terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka oraz studia drugiego stopnia o specjalności pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną, zdobywając tytuł pedagoga.  Uwielbiam pracę z dziećmi, każdy kontakt z nimi sprawia mi ogromną radość. Staram się by czas spędzony w naszym przedszkolu był dla każdego z nich wspaniałym przeżyciem.  Ich małe, a zarazem wielkie sukcesy dają mi ogromną satysfakcję.

 

 

 

Ciocia Ania

Nauczycielka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku wychowanie fizyczne. Oprócz pracy w Małym Olimpijczyku, dodatkowo jestem związana z Legia Soccer Schools, gdzie prowadzę treningi piłkarskie dla najmłodszych. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji oraz możliwość poszerzania wiedzy. Moim celem jest nauczanie i propagowanie prozdrowotnych nawyków wśród dzieci poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe.

Darek

Kucharz

Gotowanie jest moją pasją. To ja każdego dnia przyrządzam dla Was śniadania, pyszne obiadki i lekkostrawne podwieczorki. No i oczywiście piekę pizzę wujka Darka. Dbam o to, aby potrawy, które mam ugotować były przyrządzane ze składników najlepszej jakości, które zresztą sam wybieram. Bardzo dużą uwagę przykładam do czystości w kuchni, przechowywaniu produktów w odpowiedniej temperaturze i bezpiecznej pracy urządzeń kuchennych. Jako osoba odpowiedzialna za menu dla dzieci, dbam o to aby potrawy były lekkostrawne, smaczne, kolorowe. Ukończyłem warsztaty Kurta Schellera – wybitnego kucharza.