Blog

Czytając statystyki Biegu Firmowego

Oto najlepsze informacje z tabel wyników wczorajszego biegu firmowego

1. Mikołaj zajął 3 miejsce w swoim Biegu  Krasnali (Zosia niestety upadła, ale za rok będzie lepiej Zosiu- trzymamy kciuki!
  2. Tata Karolka zajął 17 miejsce zw klasyfikacji indywidualnej z wyśmienitym czasem 15,27
  3. Pani Basia miała rewelacyjny 36 czas wśród kobiet -19,53 , a w pokonanym polu pozostawiła 840 pań i 1300 panów (gratulacje!)
  4. Sztafeta wystawiona przez przedszkole Mały  Olimpijczyk zajęła 66 miejsce wśród 325 startujących sztafet mieszanych
  5. Nasza sztafeta była szybsza od 50 sztafet męskich i była 13(!) sztafetą , w której biegły co najmniej 2 panie
  6. Ciocia Ewa o 10 minut poprawiła swój rekord życiowy, w pobitym polu zostawiając 68 zawodniczek i 16 zawodników
  7. Za naszą sztafetą uplasowały się tacy giganci jak drużyny TVN, DHL, PKP, Rossmann, Carrefour czy Bank Millennium
  8. Dziękujemy całej naszej ekipie i seniorskiej, i juniorskiej za walkę i zapraszamy do wsparcia drużyny Małego Olimpijczyka w biegu wrześniowym